O ZESPOLE - DLA MEDIÓW

Wowa z Charkowa to ochrypły wokal, temperament sceniczny, słowiańska dusza, energia i teksty z przekazem co prowadzi do jedynego w swoim rodzaju muzycznego show...

 

Zespół działa od 2011 roku i na swoim koncie ma ponad 400 koncertów, m.in. obok zespołów: Kult, Lady Pank, Enej, Gipsy King, ponadto koncerty wieczoru i nagrody na festiwalach międzynarodowych, muzykę do filmów OFFowych oraz utwór do filmu „Fotograf” Waldemara Krzystka (reż. Mała Moskwa, Anna German, 80 milionów). Grupa zajęła I miejsce w audycji radiowej Trójki „Polscy chłopcy w językach obcych” piosenką autorską.

 

Koncert zespołu Wowa z Charkowa to widowisko muzyczne doprawione charyzmą, ochrypłym wokalem i temperamentem scenicznym. Wowa, z pochodzenia Lech, Czech i Rus, jest także autorem tekstów i muzyki. Oprócz utworów autorskich w języku polskim i rosyjskim, w repertuarze Wowy z Charkowa znajdują się piosenki takich artystów jak Wladimir Wysocki, grupa Leningrad, 5nizzy.

 

PROMOCJA, MEDIA:

Ewa Król-Bednarczyk, promocja.wowa@gmail.com,

tel. 664 446 597

 

KONCERTY, RIDER TECHNICZNY:

Patrycja Chojnowska wowaofficial@gmail.com

te. 515 372 662

WOWA Z CHARKOWA

Wowa z Charkowa to słowiańska energia, okraszona rosyjską nutą i charyzmatycznym wokalem lidera – Wowy.

 

W swoim dorobku zespół ma ponad 400 koncertów, m.in. obok zespołów: Kult, Lady Pank, Enej, Gipsy King, ponadto koncerty wieczoru i nagrody na festiwalach międzynarodowych, muzykę do filmów OFFowych oraz utwór do filmu „Fotograf” Waldemara Krzystka (reż. Mała Moskwa, Anna German, 80 milionów).

 

W projekcie akustycznym stawiamy na rozrywkę z przekazem i kontakt z publicznością, przy akompaniamencie gitar i mandoliny.

 

W repertuarze zespołu, oprócz piosenek autorskich, znajdują się utwory scenicznych autorytetów, takich jak Wysocki czy Okudżawa, nie zabraknie również nut znanych z wykonań grupy Leningrad, 5'nizzy oraz kryminalnego romansu z Odessy.

 

Wowa z Charkowa akustycznie, to koncert bliski każdej słowiańskiej duszy, łączący bardziej niż polityka i naftociągi…

 

PROMOCJA, MEDIA:

Ewa Król-Bednarczyk, promocja.wowa@gmail.com,

tel. 664 446 597

 

KONCERTY, RIDER TECHNICZNY:

Patrycja Chojnowska wowaofficial@gmail.com

te. 515 372 662

WOWA Z CHARKOWA akustycznie